Geoblog.pl    SigmaiPi    Podróże    Sigma i Pi jadą w świat.    Podróżniczy maraton...
2017

Podróżniczy maraton...

Tajlandia, Mae Sot

Tak nasza przygoda z Birmą dobiegła końca. We wtorek, przed południem dojeżdżamy do granicy z Tajladnią - Myawaddy. Przez granice przechodzimy, sprawnie i szybko. Po drodze postanawiamy, że od razu postaramy sie jechać dalej do Bangkoku, a nie siedzieć w Mea Sot. Z granicy na dworzec, zgodziła sie nas podwieść, bardzo miła starsza Pani. Tam, kupiliśmy bilety autobusowe do Bangkoku, na wtorkowy wieczór.

Stolice postanawiamy tym razem potraktować tylko tranzytowo. Wiec decydujemy sie na spedzenie dnia w mieście, a na noc przesiąść sie do kolejnego autobusu. W nocy jedziemy do Krabi, miejscowość, nadmorska, gdzie chcemy spedzić z dwa, trzy dni.
Dzień w Bangkoku, spedzamy od wczesnego ranka w China Town. Dzielnica, gdzie można kupić wszystko za bezcen. Przedewszystkim, są stragany zapchane totalną "tandetą" z Chin! Pi już ma wizje na zrobieniu biznesu w Polsce, ale Sigma studzi jeg zapał ;) . Bardzo ciekawy widok. chodziliśmy z 3 godziny, a podejżwamy, że nie zobaczyliśmy nawet połowy. Jako, że był to 6 grudnia dostaliśmy nawet prezent od Mikołaja, w postaci dwóch chińskich zegarków za 10zł sztuka ;)

Pozdrowienia z Krabi, śle Sigma i Pi.

Munia
Munia - 2017-12-07 18:58
Musieliście być niezbyt grzeczni, że prezenty były takie tanie. Chociaż muszę przyznać, że bardzo ładne. A może to nie są podróbki !!!
Po rączkach widać,że Pi jest dużo bardziej opalony niż mój Bielasek.

Munia
Munia - 2017-12-07 19:00
Co oni myślą o geodetach skoro nawet znaki ostrzegawcze o nich postawili. Czyżby wiedzieli, że tam będziesz droga Sigmo.

Dorota
Dorota - 2017-12-07 21:59
Pytanie jak długo u nich trwają roboty geodezyjne, że aż zjadł postawili?;) Chyba, że just już w Birmie legenda o geodetce Sigmie co pojechała w świat... I na wszelki wypadek postawili znak;)

zula - 2017-12-08 07:13
Przygoda w Birmie zakończona ...teraz dalej ciekawa jestem jaki plan po odpoczynku ? Czy lądem czy fru wysoko,wysoko!?
Wspaniały pomysł Mikołaja!
:-)