Geoblog.pl    SigmaiPi    Podróże    Sigma i Pi jadą w świat.    Odliczanie czas zacząć...
2018

Odliczanie czas zacząć...

Australia
Australia, Bullsbrook

Tesknicie za naszymi wpisami do bloga? Spokojnie, już za półtora tygodnia ruszamy dalej... Zaczynamy już odliczać czas, ileż można siedzieć w jednym miejscu ;)

Nie bedziemy Was zanudzać kolejnym wodolejstwem :) Dlatego po krótce, dalej jesteśmy u Meag i Greama. Dalej wykańczamy dom, robimy drewniane ramy okienne, tynkujemy i malujemy. Wiele pracy, a czasu coraz mniej...ale cieszy nas, że uczestniczymy w tworzeniu tego wyjątkowego i niecodziennego domu.

Pieski dalej rosną, już niedługo trafią do nowych właścicieli, którzy już od dawna na nie czekają. Z dnia na dzień, są coraz bardziej niegrzeczne, gryzą wszystko dookoła, jak nie mają co, to gryzą siebie na wzajem. Czyli wszystko w normie :)

Tyle byłoby na teraz. Już niedługo ponownie zaczniemy opisywać kolejne miejsca i przygody. A tym czasem możecie już zgadywać gdze tym razem sie wybieramy? Poraz zwiedzić kolejne piekne miejsca, choć nie ukraywamy, że już nam troche teskno... W końcu to już ponad pół roku, jak opóściliśmy naszą piekną ojczyzne :)

Gorące buziaki dla tatusia Wojtusia, z okazji imienin :)

Z Australii pozdrawiamy, Sigma i Pi

Munia
Munia - 2018-04-25 16:54
Jestem z Was dumna, że nauczyliście się sztuki budowania i stolarstwa, ale trochę mi żal,że musicie tak ciężko pracować fizycznie. Chyba nie jesteście do tego przyzwyczajeni. Dobrze,że już niedługo, bo nudno jest bez Waszych wpisów. Pieseczki są piękne, będziecie za nimi tęsknić, mimo,że obgryzają stopy.
Serdeczne całuski na ostatnie dni.

zula - 2018-04-25 17:48
Bardzo brakuje mi opisów z wyprawy i zdjęć !
Oczywiście podziwiam efekty pracy...dadam ...Młodzi i zdolni !
Czarne psoty przepiękne :)
Gdzie jedziecie nie mam pojęcia i jestem bardzo ciekawa. Pomyślę i jeszcze napiszę.
Pozdrawiam serdecznie :-)

Maya
Maya - 2018-04-25 17:50
Cieszę się że u was wszystko dobrze fajne zdjęcia. Życzę wam samych miłych przygód. Pozdrawiam was serdecznie z Młynnego

Asia
Asia - 2018-04-25 21:49
Zaraziliście mnie, postanowiłam tez wybudować dom z drewna! (Laurze dla lalek) :) pozdrawiamy serdecznie :*

ciocia W
ciocia W - 2018-04-30 10:44
Ucieszyłam się, że jesteście w tym samym miejscu, bo wczoraj wróciłam z wojaży po woj. Kujawsko- Pomorskim i poza zdjęciami nic nie straciłam Serdecznie pozdrawiam i życzę dużo siły przed dalszym etapem Waszej podróży

ciocia W
ciocia W - 2018-05-02 08:23
A jeżeli chodzi o zgadywanie- gdzie dalej -to stawiam na Zhóngguó?

12.10.2017 - 04.06.2018