Geoblog.pl    SigmaiPi    Podróże    Sigma i Pi jadą w świat.    Podróż do przeszłości
Zwiń mapę
2018
05
maj

Podróż do przeszłości

 
Stany Zjednoczone Ameryki
Stany Zjednoczone Ameryki, Los Angeles
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 65988 km
 
To już ten dzień!! Długo czekaliśmy na ten wczesny, sobotni poranek piątego maja. Dziś rano, po pożegnaniu, w świetle poranka ruszyliśmy z Greamem na lotnisko. Nawet malutkie psiaczki, zdecydowały sie wstać i pomerdać ogonkami na nasze pożegnanie.

Ostatnie 6 tygodni, bedziemy bardzo miło wspominać. Mimo, że ostatnie dni już wyczekiwaliśmy, to był wspaniały okres i bardzo sie cieszymy z podjetej decyzji. Mieliśmy okazje, naprawde dużo pomóc w budowie domu "czarownic". Tak jak wcześniej pisaliśmy, zakres prac był bardzo szeroki. Nauczyliśmy sie wielu nowych rzeczy, oraz podszlifować wcześniejsze umiejetności.
Wczorajszego popołudnia, po zakończonej pracy, razem z Greamem i Żelkiem - Frida z Niemiec (za złą pisownie imienia przepraszamy) zrobiliśmy sesje zdjeciową na tle postepów prac. Po południu jak zwykle siedzieliśmy przy winie i rozmawialiśmy, m.in o tym, że jeszcze musimy sie spotkać :)

No ale tak jak już pisaliśmy, czas na zmiany. Lecimy tym razem bardzo długo i daleko, choć w tym razem czas sie cofa... Wiekszość z Was wie lub sie domyśla gdzie tym razem sie wybieramy...

Najpierw 8 godzin lecieliśmy do Guangzhou w Chinach. Pi tak bardzo chce jechać do tego kraju, że w tym momencie mamy taką kilku godzinną namiastke. Na wiecej trzeba poczekać na inny czas i inną wyprawe. Zresztą, na ten kraj, musimy sie oboje nauczyć cierpliwości do tego narodu, wiec może dobrze, że to stopniujemy ;)

Po tej "fascynującej przerwie" kolejny lot. Tym razem chcemy oszukać czasoprzestrzeń. Z kraju ryżu wylatujemy o 21:45, a po 13 godzinach lotu, jesteśmy na miejscu, gdzie jest godzina 9:40, tego samego dnia. To ci dopiero łamigłówka:)
Przylecieliśmy zwiedzać kolejny kontynent daleko za ocean. Tradycyjnie mamy wstepny plan podróży, ale nie przywiązujemy sie do niego zanadto ;) Nasza radość na kolejny etap podroży jest spowodowana nie tylko nowymi miejscami ale także faktem, że bedziemy je zwiedzać z rodakami... Kolejni odważni zdecydowali sie do nas dołączyć ;)

Z Los Angeles z nowego etapu podróży, pozdrawiają Sigma i Pi.

Ps1. Dziś wielki dzień urodziny tatusia Wojtusia! Dużo zdrowia i radości! Żadnych kretów w ogródku, dużo wycieczek rowerowych i świetego spokoju w pracy! Ogromne buziaki tatku!

Ps2. Zapraszamy do regularnego odwiedzania bloga. Bedziemy sie starać z powrotem regularnie coś dodawać :)
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
wiza
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza . W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy , oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Zdjęcia (9)
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
Komentarze (6)
DODAJ KOMENTARZ
ciocia W
ciocia W - 2018-05-06 13:30
Częściowo odgadłam stawiając na Państwo Środka, wprawdzie tylko kilkugodzinna namiastka- ale dobre i to , dalsza podróż jest dla mnie zaskoczeniem.Przeskok niesamowity- baza wypadowa z Los Angeles na całe USA- super.Podziwiam , pozdrawiam i czekam na fotki
 
Munia
Munia - 2018-05-06 14:08
Mimo,że mam z Wami ciągły kontakt telefoniczny, bardzo się cieszę,że znowu będzie co poczytać przy popołudniowej kawie i pooglądać zdjęcia.
Wspaniałej dalszej podróży.
 
Maya
Maya - 2018-05-07 08:44
Cieszę że u was wszystko w porządku , życzę wam samych miłych przygód. Pozdrawiam
 
zula
zula - 2018-05-07 21:15
Zobaczyłam kolejny wpis wczoraj lecz dzisiaj dopiero przeczytałam. Odpoczywałam chwilkę w Sopocie i cieszyłam się przestrzenią , błękitem i słońcem...
Ameryka w Waszym wydaniu będzie ciekawą relacją i z niecierpliwością czekam. Ciekawa jestem trasy! Życzę szczęśliwości !
:)
 
ciocia W
ciocia W - 2018-05-09 08:58
Ciekawa jestem co dalej , bo z Los Angeles bliżej do Meksyku niż np. do Pittsburgha / gdzie urodziła się Babcia Sigmy/ ale można i tu i tam????? Pożegnalne fotki urocze. Czekam na c.d. serdecznie pozdrawiam "ekipę budowlaną" zasłużyliście na urlop
 
mamaMa
mamaMa - 2018-05-09 17:54
Życzę powodzenia w Ameryce - i ciekawych dla nas relacji;-)
 
 
zwiedzili 6% świata (12 państw)
Zasoby: 113 wpisów113 518 komentarzy518 1473 zdjęcia1473 0 plików multimedialnych0
 
Nasze podróże
12.10.2017 - 04.06.2018