Geoblog.pl    SigmaiPi    Podróże    Sigma i Pi jadą w świat.    W drodze do "domu"
Zwiń mapę
2018
04
lut

W drodze do "domu"

 
Australia
Australia, Coral Bay
POPRZEDNIPOWRÓT DO LISTYNASTĘPNY
Przejechano 31684 km
 
Powódź mamy już za sobą. Niestety, przed nami ponad 2000 km i bedziemy musieli zrezygnować z miejsc, które tak bardzo chcieliśmy odwiedzić na wschodnim wybrzeżu. Musimy wrócić do Perth. Tam na nas czekają Gream i Meg, u których zaczeliśmy swoją podróż po tym pieknym kontynencie. Musimy wrócić kilka dni przed 14 lutego. Tego dnia mamy kolejny lot, a w końcu trzeba znaleść godnego właściciela dla Rudiego.

Postanawiamy jechać najkrótszą drogą, skoro czas sie tak skurczył. Po przejechaniu kilkudziesieciu kilometrów i setnej analizie mapy, stwierdzamy, że kolejne 200 kilometrów to już nie różnica i skoczymy na plaże Coral Bay na szybką obiadokolacje ;) Dzieki temu zaliczamy jedno z miejsc, które tak bardzo chcieliśmy zobaczyć.

Dojechaliśmy do Coral Bay popołudniu tego samego dnia. Miejsce faktycznie piekne, turkusowa woda, biały piasek i prawie żadnych ludzi, super! Zaliczamy, wiec szybką kąpiel w morzu jemy obiadokolacje i dalej w droge, nie ma czasu na leniuchowanie :)

Tego dnia przejechaliśmy jeszcze ponad 100 kilometrów. Dzieki temu, kolejny dzień był już lżejszy. Specjalnie wstaliśmy wcześnie rano, w sumie to przed wschodem słońca by dojechać wieczorem do Perth.

Wieczorem, przed godziną 18, dojechaliśmy na farme do Meg i Greama w Bullsbrook, miasteczka przed Perth, gdze spedzimy kolejnych kilka dni. Tu czekali na nas z kolacją uśmiechnieci ludzie, dzieki któym czuliśmy sie troche jakbyśmy wrócili do domu... Trzeba przynać, że na naszej drodze spotykamy samych niezwykłych ludzi :)

Pozdrawiamy z Bullsbrook, z miejsca gdzie zaczeła sie nasza przygoda z Australią i gdzie sie też skończy ;)
 
POPRZEDNI
POWRÓT DO LISTY
NASTĘPNY
 
wiza do Australii
Wybierasz się tam? Będzie ci potrzebna wiza do Australii. W Geoblogu możesz ją zamówić z dostawą do domu! Zobacz cenę wizy do Australii, oferujemy najniższe stawki pośrednictwa w uzyskaniu wiz.
Zdjęcia (10)
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
  • zdjęcie
Komentarze (4)
DODAJ KOMENTARZ
zula
zula - 2018-02-14 08:02
Bardzo się cieszę ,że jesteście w Bullsbrook !
Zdjęcia śliczne a Waszą szczęśliwe twarze są dowodem,że jest cudownie !
Rudi niech trafi w kochane dłonie a cena kupna niech będzie wysoka ...choć jest bezcenny !
Szczęśliwego lotu i z niecierpliwością czekam na kolejny rozdział wyjątkowej książki .
:)
 
ciocia W
ciocia W - 2018-02-14 09:09
"Dom "-to ludzie, więc w ciągu całego życia ma się ich kilka.Sigma i Pi w czepku urodzeni- szczęśliwi jak widać na pięknych zdjęciach- i niech tak zostanie. Ściskam serdecznie
 
Maya
Maya - 2018-02-14 15:28
Cieszę się że u was wszystko dobrze, fajne wyglądacie pozdrawiam was cieplutko
 
Munia
Munia - 2018-02-14 16:36
Kolejny etap podróży zakończony.Z wieloma przygodami ale szczęśliwie. Kolejne marzenie spełnione. Oby tak.dalej. Buziaczki na kolejne zwiedzanie.
 
 
zwiedzili 6% świata (12 państw)
Zasoby: 113 wpisów113 517 komentarzy517 1473 zdjęcia1473 0 plików multimedialnych0
 
Nasze podróże
12.10.2017 - 04.06.2018